---------------------- ---------------------

قیمت جدید مسکن در تهران

در این مطلب از مجله قو نگاهی به قسمت آپارتمان در تمام نقاط تهران میکنیم و افزایش و کاهش قیمت مسکن در سال ۹۷ را هم بررسی می نماییم.

وضعیت قیمت مسکن در تهران
طبق آمار جدید در روزهای اخیر یک واحد مسکونی به متراژ ۴۲ متری در منطقه ۱۰ تهران حدود ۱۸۵ میلیون تومان و واحدی با همین متراژ و عمر بنا حدود ۴۷ سال در منطقه ۱۵ حدود ۸۸ میلیون تومان فروخته شده است.

قیمت مسکن در بریانک
در منطقه ۱۰ و محله بریانک یک واحد ۴۲ متری ۱۱ ساله با قیمت ۱۸۵ میلیون تومان معامله شده است، یعنی هر مترمربع ۴ میلیون و ۴۱۰ هزار تومان. در منطقه ۱۴ و محله نبی اکرم یک واحد مسکونی نوساز ۵۶ متری ۳۸۹ میلیون تومان خرید و فروش شده است. این معامله سه شنبه هفته جاری (۲۵ اردیبهشت) ثبت شده است.

قیمت آپارتمان در محله امامت
قیمت یک واحد یک ساله که در ۲۵ اردیبهشت قرارداد آن امضا شده است در محله امامت حدود ۴۰۰ میلیون تومان قیمت دارد. هر متر مربع این آپارتمان دارای پارکینگ و بدون انباری متری ۶ میلیون و هشتصد و نود شش هزار تومان می باشد که بر اساس جدیدترین معاملات ثبت شده در سامانه کد املاک و مستقلات می باشد.

قیمت واحد مسکونی در ونک
واحد مسکونی ۹۰ متری نوساز واقع در ونک یک میلیارد و ۸۹ میلیون تومان معامله شده، یعنی هر مترمربع ۱۲٫۱ میلیون تومان. این آپارتمان دارای انباری و پارکینگ است.

قیمت مسکن در تهرانپارس
آپارتمان یک ساله واقع در منطقه ۱۱ (آگاهی) چند روز پیش (۲۶ اردیبهشت) با قیمت ۲۹۳ میلیون تومان فروخته شده است. سوئیت ۲۵ متری در منطقه ۸ محله تهرانپارس با سن سه سال با قیمت ۱۰۵ میلیون تومان (هر مترمربع ۴ میلیون و ۳۲۲ هزار تومان) معامله شده است.

قیمت خانه در احتشامیه دروس
در محله احتشامیه دروس یک واحد ۶۸ متری ۱۳ سال چند روز پیش با قیمت ۵۵۰ میلیون تومان معامله شده است. قیمت هر مترمربع این آپارتمان ۸٫۱ میلیون تومان بوده است.

قیمت مسکن در محله استاد معین شرقی
یک دستگاه آپارتمان ۹۶ متری یک ساله در محله استاد معین شرقی با قیمت ۵۰۸ میلیون تومان فروخته شده است. این واحد مسکونی دارای انباری و پارکینگ در تاریخ ۲۵ اردیبهشت روز سه شنبه معامله شده است.

قیمت واحد مسکونی در منطقه ۱۵
یک واحد مسکونی ۴۲ متری ۴۷ ساله در منطقه ۱۵ دو روز پیش با قیمت ۸۸ میلیون تومان (۲ میلیون و ۱۱۰ هزار تومان) در سامانه کد رهگیری ثبت شده است.

قیمت خانه در کارون شمالی
در کارون شمالی سه شنبه پیش یک واحد مسکونی ۴۲ متری با سن ۱۴ سال با قیمت ۱۷۲ میلیون تومان فروخته شده است.

منبع: تاپ ناز

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “قیمت جدید مسکن در تهران”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *