----------------------

ماجرای آشپزخانه ترسناک+ عکس

ماجرای که خواهید خواند ماجرای کاملا حقیقی است.در سال ۱۹۷۱ میلادی در شهر بلمز در اسپانیا خانمی بنام ماریا گومز پریرا متوجه می شود که در کف آشپزخانه اش یک لکه بدون هیچ علتی ظاهر شده است.

او ابتدا با بی اعتنایی از کنارش می گذرد ولی هر روز که می گذرد لکه در حال تغییر کردن است تا اینکه پس از دو هفته یک چهره انسان ظاهر می شود.او که ازاین موضوع میترسد و سعی در شستن انجا با پودر شوینده می کند.اما با وجود ساعت ها تلاش به نتیجه نمی رسد و لکه پاک نمی شود.

داستان واقعی آشپزخانه ترسناک

موضوع را به شوهرش می گوید و خوان شوهرش تصمیم می گیرد آن را با کلنگ تخریب کند.او اینکار را می کند و دوباره انجا را با سیمان پر می نماید. تا یک هفته اوضاع عادی است اما دوباره لکه ظاهر و چهره باز شکل می گیرد.آنها که از این موضوع به تنگ آمده اند به شهرداری مراجعه می کنند، شهردار که خودش آدمی عاشق ماجراجویی و فردی علمی است تصمیم می گیرد آن قسمت چهره را با احتیاط کنده و به شهرداری منتقل نماید تا بررسی بیشتر را روی آن انجام دهد.

او اینکار را انجام میدهد اما به محض انتقال به شهرداری لکه پاک می شود.او تصمیم می گیرد برای کشف این راز آشپزخانه خانواده گومز را حفاری کند.کارگران شهرداری با بیل و کلنگ به جان آشپزخانه افتاده و پس از حفر ۶ متر تقریبا علت ماجرا را کشف می کنند. چند اسکلت انسان اما بدون سر در انجا پیدا می کنند که پس از انجام آزمایشات مشخص می شود ۷۰۰ سال پیش قدمت دارند.

اسکلت ها از انجا به قبرستان شهر منتقل می شوند و در جایی به خاک سپرده شده و روی ان را سیمان می کنند ولی در کمال تعجب چهره های جدیدی بر روی سیمان پدیدار می شوند.اما بشنوید از خانواده پریرا که پس از حفاری و مرمت آشپزخانه همچنان چهره های جدیدی مجددا در کف آشپزخانه پدیدار می شوند.

این موضوع به سرعت در کل کشور می پیچد و سپس اخبارش به اروپا و در نهایت تمام جهان می رسد.معضل جدیدی برای خانواده پریرا که خیل عظیم مشتاقان، محققان و دانشجویان برای دیدن چهره ها از اطراف و اکناف اروپا و جهان به خانه هجوم می آورند.نکته عجیب دیگر این بود که هر وقت ماریا زن خانه در انجا حضور داشت چهره ها ظاهر و هروقت می رفت ناپدید می شدند.ماریا در سال ۲۰۰۴ فوت می کند و گفته شده چهره ها همچنان در انجا ظاهر و غیب می شوند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “ماجرای آشپزخانه ترسناک+ عکس”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *