---------------------- ---------------------- ---------------------

مرد هوسبازی که 120 زن جوان دارد

این مرد خوش اشتها و هوس باز تایلندی ۱۲۰ همسر دارد که همگی آنها از وجود هم با خبر می باشند و به خوبی با این مرد در زندگی کنار آمده اند و بعضی حتی وی را دوست دارند. این مرد هوس باز تایلندی ۱۲۰ زن را به همسری انتخاب نموده است.

این مرد هم زمان با همه این زن ها ارتباط جنسی داشته است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر از زندگی و ارتباط جنسی هم زمان این مرد هوس باز با ۱۲۰ همسرش را خواهید دید.

چند همسری در تایلند غیرقانونی هست ولی این موضوع باعث نشده که این مرد تایلندی ۱۲۰ همسر و ۲۸ فرزند نداشته باشد یکی دیگر از نکات غیر معمول در مورد او این هست که تمام زنان وی از این موضوع آگاهی داشته و به نظر نمی‌رسد مشکلی با این روند داشته باشند.

تامبان پراسرت اخیرا پس از آنکه خبرنگاران از یک منبع ناشناس در مورد او با خبر شدند، از روی ناچاری اعتراف کرد که به صورت غیرقانونی با بیش از ۱۰۰ زن ازدواج کرده هست.

این مرد هوس باز ۵۸ ساله که رئیس منطقه ای در ۹۰ کیلومتری شهر بانکوک هست و یک تجارت پیروز در اساس تولید و ساخت و ساز دارد اخیرا از تعدادی خبرنگار در منزل اش پذیرایی کرده و واقعیت هایی از زندگی خانوادگی اش را برای انها افشا کرده هست.

او که با ۱۲۰ همسرش که به صورت غیر قانونی در تایلند زندگی می‌نماید می‌گوید دوست دارد مجدد ازدواج نماید و زنان بیشتری داشته باشد او ۱۷ سال هست که در حال ازدواج کردن و بر قراری ارتباط جنسی با دختران باکره میباشد.

وقتی از او سوال شد که آیا حقیقت دارد وی در سراسر کشور بیشتر از ۱۰۰ همسر دارد، در جواب گفت: بله من ۱۲۰ همسر و ۲۸ پسر و دختر دارم. گرچه این رقم قابل دقت در عرض چند سال قبل حاصل نشده است. این مرد هوس باز تایلندی به خبرنگاران گفت که از جوانی و وقتی فقط ۱۷ سال داشتم شروع به ازدواج های مکرر کردم.

عکس مردی با ۱۲۰ زن

وی میگوید: همسر اولم یک یا دو سال کوچکتر از من بود و ما صاحب سه فرزند شدیم. پس از آن من با زنان بیشتری ازدواج کردم. بیشتر انها زنان جوانی بودند که زیر ۲۰ سال سن داشتند، البته چون من بزرگتر دوست نداشتم چون بیشتر بحث میکردند.

من پیمان کار ساختمان هستم، هرجا که خانه جدیدی می ساختم با یک زن ازدواج میکردم و زندگی جدیدی با وی در همان خانه شروع میکردم. من همه همسران خود را دوست دارم و آن ها هم مرا دوست دارند.

این مرد تایلندی قبل از ازدواج با هر زن جدید به او میگوید که قبلا چندین بار ازدواج کرده و به بقیه نیزمی گوید که تصمیم به ازدواج جدید دارد. ۲۲ تن از فرزندان او در نزدیکی منزل او زندگی میکنند و بقیه انها در نقاط گوناگون تایلند میباشند.

این مرد چند زنه تایلندی می‌گوید: من می‌گویم تصمیم به ازدواج جدیدی دارم و هیچ کس مشکلی ندارد. همه ی انها این اوضاع را قبول کردند و بحثی به وجود نمی‌آید. من به همه ی آن ها احترام می‌گذارم.

در هر مورد از والدین آن ها برای ازدواج بر طبق آداب و سنت مرسوم اجازه میگیرم. تمام ازدواج ها دریک مراسم مفید و مناسب صورت گرفته است.

پشتیبانی مالی کامل این مرد تایلندی از همه همسرانش
مراقبت از ۱۲۰ همسر و ۲۸ فرزند برای پراسورت هرگز مشکلی نداشته است چرا که برای خانواده های متعدد خود تمام احتیاجات را برآورده می‌کند و اگر همسران او از خود منزل ای نداشته باشند، برای آن ها می سازد.

جالب هست که در تمام طول گفت و گو خبرنگارانِ تایلندی با تامبان پراسرت تازه ترین همسر او که فون نام دارد و ۲۷ ساله است در کنار او نشسته بود و به نظر نمی‌رسید از افشاگری های او شوکه شده باشد.

 

منبع: ایران ناز

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “مرد هوسبازی که ۱۲۰ زن جوان دارد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *