---------------------- ---------------------- ---------------------

مزدا CX-3 2019 با تغییرات کوچک به بازار می آید

همان طور که از قبل در نمایشگاه ماشین نیویورک مشاهده شد پرفروشترین مزدا CX-3 که یک خودروی کوچک و کراس اوور است با تغییرات کوچکی که بیشتر به جنبه ی زیبایی آن مربوط است تا پایان سال جاری روبرو خواهد شد.
این دومین ارتقا از سال ۲۰۱۵ شمرده میشود که بیشتر بر روی بهبود کیفیت رانندگی و اتاق خودرو متمرکز شده است.به نظر میرسد این خودرو، مدل برتر باشد که به عنوان اکاری (akari ) شناخته میشود.

مزدا CX-3 2019 تصاویر

تغییرات مزدا CX-3 2019

یک تغییر کوچک در جلو پنجره ی این خودرو وجود دارد که تعداد نوارهای کرومی که افقی هستند کمتر شده اما پهنای بیشتری دارند و به صورت موازی به دو طرف کشیده شده اند.همچنین یک رنگ قرمز جدید به نام (Soul Red) به رنگهای این خودرو اضافه شده.چراغهای led جدید برای عقب خودرو و رینگهای ۱۸ اینچی جدید از تغییرات دیگر در این خودرو هستند.

با تغییر ترمز دستی به دکمه ی نگهدارنده ی الکترونیکی در فضای اتاق صرفه جویی شده و باعث شده تا کنسول (زیرآرنجی) و نگهدارنده ی فنجانهای جدید استفاده شود.همچنین دوخت روکش چرمی صندلی های عقب و جلو از نظر ظاهری تغییر کرده است.

مزدا CX-3 2019 تصاویر

مشخصات مزدا CX-3 2019

مزدا CX-3 2019 دارای یک موتور ۲ لیتری بنزینی با ۴ سیلندر است که به یک جعبه دنده ی (گیربکس) اتوماتیک ۶ سرعته متصل میشود.همچنین از سیستم تزریق مستقیم برای تولید ۱۴۶ اسب بخار بهره میگیرد که گشتاورد آن را به میزان قابل توجه ای افزایش میدهد.شیفت پدال نصب شده روی فرمان این خودرو باعث افزایش دقت در رانندگی میشود.

پیش بینی میشود این خودرو در پاییز سال جاری وارد بازار شود .از نیسان جوک ۲۰۱۹ و جیپ رنجید ۲۰۱۹ به عنوان رقبای اصلی این خودرو نام برده میشود.۲۰۱۹ Mazda CX-3 دارای قیمت ۱۹۹۶۰ دلار است که با آپشن های انتخابی این قیمت میتواند تا ۲۷۹۹۰ دلار افزایش یابد.

 

ترجمه:مجله ی اینترنتی قو

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “مزدا CX-3 2019 با تغییرات کوچک به بازار می آید”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *