---------------------- ---------------------- ---------------------

مشروبات الکلی دست ساز جان یک زن را گرفت

طاهر رسولی،دادستان انقلاب و عمومی مشگین شهر با بیان اینکه شمار جانباختگان مصرف مشروبات الکلی دست ساز در این شهرستان به ۲ نفر و مسموم شدگان نیز به ۲۳ نفر رسیده است ادامه داد که یک نفر از جانباختگان زن است.وی همچنین اعلام کرد که یکی از مسموم شدگان بینایی خود را از دست داده است.

طاهر رسولی افزود: از شب گذشته مراجعه افراد به فوریت های پزشکی بیمارستان مشگین شهر در اثر مصرف مشروبات دست ساز آغاز شده و مسموم شدگان مربوط به یک محفل و مراسم خاص نبوده و به صورت جداگانه به اورژانس مراجعه کرده اند.
دکتر مجید غریبانی رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان اردبیل نیز در اینباره گفت: ۲ اتوبوس آمبولانس از اردبیل و یک اتوبوس آمبولانس از پارس آباد برای ارائه خدمات درمانی و انتقال مسموم شدگان به بیمارستان های اردبیل راهی مشگین شهر شده اند.
وی افزود: بیمارستان های اردبیل برای ارایه خدمات درمانی به مسموم شدگان در آماده باش بوده و بالگرد متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان نیز آماده عملیات امدادی است.
برخی منابع خبری می گویند که مشروبات دست ساز از شهرستان اهر آذربایجان شرقی که هفته گذشته شاهد بروز اتفاق مشابه ای بوده به مشگین شهر منتقل و به مصرف کنندگان فروخته شده است.

 

منبع:رکنا

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “مشروبات الکلی دست ساز جان یک زن را گرفت”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *