---------------------- ---------------------

نمایشگاه های بهاره 98 با دو غائب بزرگ

روزهای پایانی سال، زمانی است که اکثر مردم برای خرید البسه،شیرینی و آجیل اقدام میکنند.هر ساله نمایشگاه های بهاره محیطی را برای مردم فراهم میسازند تا بتوانند خرید کلی عید خود را انجام دهند.
ارم و حکیمیه غائبین بزرگ نمایشگاه های بهاره
به گزارش مجله ی قو: نمایشگاه های بهاره ی ۹۸ در حالی شروع به کار کرده اند که جای خالی دو نمایشگاه ارم و حکیمیه بسیار محسوس است.این دو نمایشگاه به علت دسترسی خوب و وسعت زیاد هر ساله میزبان بسیاری از مردم بوده اند که امسال با تصمیم اتاق اصناف ، از لیست نمایشگاه های بهاره حذف شدند و به نظر نمیرسد این دو محل برای عید ۹۸ میزبان نمایشگاهی باشند.دلیل این امر رکود بازار و حمایت از اصناف ذکر شده است.
آغاز به کار و پایان کار نمایشگاه بهاره ۹۸
سه نمایشگاه بوستان ولایت، فرهنگسرای خاوران و مصلی تهران در حال حاضر بازگشایی شده است هرچند که تعداد محدودی از غرفه ها هنوز خالی یا در حال چیدمان اجناس هستد.بااینکه زمان اتمام کار نمایشگاه ها ۲۵ اسفند اعلام شده است اما در بنرهای نمایشگاه بوستان ولایت و فرهنگسرای خاوران تاریخ اتمام کار نمایشگاه ۲۷ اسفند اعلام شده است.
پارکینگ نمایشگاه های بهاره
هر سه نمایشگاه از پارکینگی با وسعت نسبتا مناسب برخوردار هستند. اما با توجه به افزایش بازدیدکنندگان در روزهای پایانی نمایشگاه و حذف دو نمایشگاه دیگر باید دید که پارکینگ این نمایشگاه ها قادر به پاسخگویی تمام مراجعین خواهند بود یا خیر.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “نمایشگاه های بهاره ۹۸ با دو غائب بزرگ”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *