---------------------- ---------------------- ---------------------

نکاتی درباره ی تمیزی شیشه های خودرو

تمیز بودن شیشه های خودرو به خصوص شیشه ی جلو برای راننده اهمیت بالایی دارد.رانندگی در هوای آلوده یا ماشینهای دودزا میتواند به سرعت باعث کثیف شدن شیشه ها و اختلال در دید راننده شود.در این مطلب راهکارهایی ارائه شده تا بتوانید به راحتی شیشه ی اتومبیل خود را تمیز نگه دارید.

در فصول گرم تعرق بدن بیشتر است،نباید به محض ورود به خودرو از کولر استفاده کنید، باید شیشه ها را پایین بدهید تا به مرور رطوبت بدن کم شود و تنفس آرام تر شود ، سپس شیشه ها را بالا کشید و کولر را روشن کنید.
زمانی که در هوای آلوده رانندگی میکنید یا پشت خودرو های سنگین قرار می گیرید شیشه ها را بالا برده و دریچه تهویه هوا را ببندید.
زمانی که از واکس ها ، برای براق کردن لوازم داخلی خودرو استفاده می کنید بهتر است بگذارید درب ها برای مدتی باز باشند و یا شیشه ها برای چند دقیقه ای باز بمانند .
توصیه میشود برای تمیز کردن شیشه ها از دستمال جداگانه ای استفاده کنید و اگر شیشه ها خیلی کثیف هستند به یک روش دیگر و یا دستمال دیگر شیشه ها را تمیزتر کنید بعد با پارچه یا روزنامه ای تمیز شیشه ها را پاک نمایید.

اگر روی شیشه ها لکه های چربی است یادتان باشد دستمال های میکرو فایبر و کاغذ ها قدرت جذب چربی بیشتری نسبت به دستمال های عادی دارند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “نکاتی درباره ی تمیزی شیشه های خودرو”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *