---------------------- ---------------------

هاشور ابرو چیست+مدل هاشور ابرو 2018

به خاطر داشته باشید وقتی که تصمیم به تاتو و یا هاشور ابروی خود گرفته اید، تمام نکات بهداشتی را نیز رعایت نمایید. زیرا در غیر این صورت احتمال عفونت وجود دارد.

در ابتدا لازم است از بهداشت مکان و لوازم آن مطمئن شوید و فریب پیشنهاد های ارزان قیمت را نخورید.

عکس ۲۰۱۸ هاشور ابرو

توصیه می شود وقتی برای تاتو یا هاشور ابرو به آرایشگاه میروید، سوزن مخصوص یک بار مصرف را همراه خود داشته باشید. زیرا با یک بار مصرف بودن سوزن از انتقال بیماری های واگیر دار مثل هپاتیت A,B,C جلوگیری می شود.

هاشور ابرو چیست؟! تفاوت تاتو با میکروپیگمنتیشن هاشور ابرو:
سال ها قبل خانم ها برای برطرف کردن نقص و زیبایی ابروهایشان به تاتو روی می آوردند. تاتو روش سنتی در انتقال رنگدانه ها به زیر پوست می باشد که بیشتر به نقاشی شباهت دارد. از معایب این روش می توان به رنگ های غیرطبیعی و هم چنین عدم کنترل عمق نفوذ رنگ اشاره نمود.در روش میکروپیگمنتیشن، هاشور ابرو با استفاده از دستگاه های استاندارد، رنگدانه های طبیعی، سوزن بهداشتی و تنظیم عمق نفوذ رنگ با هماهنگی چشم و چهره انجام می شود.

هاشور حرفه ای ابرو

هاشور ابرو با انتقال رنگدانه ها، شکل ابرو و عدم تناسب آن را اصلاح می کند و با بالا بردن ناحیه خارجی ابرو چهره را جوان تر نشان می دهد.در این روش، برعکس تاتوهای قدیمی که در یک کادر پر رنگ قرار می گرفت، هاشور ابرو، تارهایی مانند مو با سوزن نازکی داخل ابرو کشیده می شود که سبب میشود ابرو طبیعی به نظر برسد.

مدل هاشور ابرو سال ۹۷

در روش میکروپیگمنتیشن درد و خونریزی وجود ندارد و بعد از عمل هاشور، التهاب کمتری را روی صورت ایجاد می کند.

مدل ۲۰۱۸ هاشور ابرو

اجرای هاشور و اجرای پیگمنتیشن هاشور بر روی پوست
برای اجرای هاشور از سوزن تک سر، یا سه سر و بعضا برخی از خانم ها از سوزن های فلت هم استفاده می کنند که موردی ندارد. می توانید از سوزن تک سر، سه سر، و سوزن پنج سر فلت استفاده نمایید یا از سوزن سه سر فلت هم استفاده کنید. حتما از رنگ های اورجینال و رنگ هایی که مخصوص صورت هستند استفاده شود، از رنگ های بدن مطلقا برای صورت استفاده نکنید که مشتریان دچار آسیب، مشکل و حساسیت نشوند. حتما قبل از کار از خانم هایی که دچار حساسیت هستند تست حساسیت بگیرید که ۴۸ ساعت بعد مشخص می شود و اگر مشکلی پیش نیاید کارمان را روی فرد انجام می دهیم.

مدل میکروپیگمنتیشن ابرو

برای اجرای هاشور از خطوط منحنی و مایل استفاده میشود، زاویه دست را بین ۸۰ تا ۹۰ درجه گرفته، عمق سوزن بر روی پوست های چرب ۱٫۵ و بر روی پوست های خشک و حساس ۱ میل باید باشد که این پیگمنت ها خیلی خوب زیر لایه اپی درم بنشینند و زیر آن رنگ نداشته باشد. فشار دستتان باید طوری باشد که عمق ۱٫۵ یا ۱ را برای شما داشته باشد.

هاشور ابرو چقدر ماندگاری دارد:
ماندگاری هاشور ابرو، با توجه به جنس پوست، آب و هوا و شرایط و روش زندگی افراد متفاوت است. و نمی توان زمان دقیقی را برای آن اعلام نمود. اما افرادی که پوست خشک دارند، ماندگاری بیشتری را تجربه می کنند. به طور میانگین، با توجه به کیفیت مواد بین ۱ تا ۵ سال می باشد.

هاشور ابرو مدروز

هاشور ابرو برای چه کسانی مناسب است؟
اگر حوصله آرایش کردن و مدادکشیدن صبحگاهی را ندارید اما دلتان می خواهد همیشه ظاهری زیبا داشته باشید، اگر به به دنبال زیبایی طبیعی هستید و از کم پشت و بی حالت بودن ابروی خود خسته شده اید، اگر بر اثر حادثه ای موهای ابروی خود را از دست داده اید و یا پوستتان به مدادهای آرایشی حساسیت دارد، اگر از مدل تاتو ابروی سابق خود خسته شده اید، مطمئن باشید انتخاب هاشور ابرو کاملا مناسب شماست.

از یک بار مصرف بودن پک های بهداشتی اطمینان حاصل فرمایید و فقط به نمونه های عکس در مراکز بسنده نکنید و حتما از رضایت افرادی که قبل از شما در آنجا حضور داشته و هاشور ابرو را انجام داده اند اطمینان حاصل فرمایید.

مدل جدید هاشور ابرو

در انتخاب مراکز میکروپیگمنتیشن، برای هاشور ابروی خود دقت کافی به خرج دهید و ارزان بودن آن را فدای سلامتی خود نکنید.

عمل هاشور ابرو را در مراکزی انجام دهید که با انواع پوست، ترکیب رنگ ها، قرینه سازی ابرو و آماده سازی پوست آشنایی دارند و از آنها بخوانید تا مراقبت های بعد از عمل میکروپیگمنتیشن را به شما آموزش دهند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “هاشور ابرو چیست+مدل هاشور ابرو ۲۰۱۸”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *