---------------------- ---------------------- ---------------------

هیتلر جدید با بازی تایکا وایتیتی

تایکا وایتیتی روز سه‌شنبه تیزری از فیلم جدیدش به نام «خرگوش جوجو» را در صفحه شخصی خود منتشر نمود. تایکا وایتیتی علاوه بر کارگردانی، در این فیلم نقش آدولف هیتلر را بازی میکند و نویسنده و تهیه کننده این فیلم نیز هست.

داستان این فیلم درباره پسری ۱۰ ساله به نام جوجو بتزلر ملقب به خرگوش است؛ او دوستی خیالی برای خود دارد که نامش آدولف هیتلر است و تایکا وایتیتی نقش آن را بازی میکند.

تیزر فیلم این گونه آغاز می‌شود که شخصیت جوجو به همراه دوست جوانش برای گذراندن اوقات فراغت آخر هفته آماده می‌شوند، اما این شخصیت در هنگام پرتاپ چاقو به به یک درخت به خودش آسیب می زند. این تیزر نشان می‌دهد که شخصیت‌ها در آلمان نازی زندگی می‌کنند.

بعد از این صحنه شخصیت جوجو به خاطر حرف دوست صمیمی اش در حال گریه کردن است که آدولف هیتلر با بازی تایکا وایتیتی، از پشت یک درخت ظاهر می‌شود و به او می‌گوید بگذارد بقیه هر چه میخواهند بگویند، همه مردم در مورد من حرف‌های تندی می زنند.

ربل ویلسون، استیفان مرچنت، آلفی آلن و سم راکول بازیگران دیگر این فیلم سینمایی هستند که بر اساس کتاب «زندانی کردن آسمان» به نوشته کریستین لیوننس نوشته شده است.

این فیلم سینمایی در ماه سپتامبر (شهریور) در جشنواره فیلم تورنتو به نمایش در خواهد آمد و بعد از آن نیز در تاریخ ۱۸ اکتبر (۱۶ مهر) اکران می‌شود.

منبع : اقتصاد نیوز

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “هیتلر جدید با بازی تایکا وایتیتی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *