---------------------- ---------------------

ویژگی ها و روابط متولدین سال ببر

ببر سومین حیوان در جدول زودیاک(جدول نشان حیوانات برای سالها) است.از یین و یانگ چینی ببر یانگ محسوب میشود.همچنین اگر شما متولد سال ببرهستید موارد زیر برای شما خوشایند است.
اعداد شانس متولدین سال ببر: ۱، ۳ و ۴ (اعدادی که دارای این ۳ عدد باشند مثل ۳۱۴ یا ۳۴)
رنگهایی که برای متولدین سال ببر شانس می آورد:آبی، خاکستری، نارنجی و سفید
گلهای مورد علاقه متولدین سال ببر: لیلیوم یا سوسن زرد و سینره
روزهای شانس متولدین سال ببر: ۱۶ و ۲۷ هر ماه (چینی)
ماه های شانس برای متولدین سال ببر: ماه های سوم، هفتم و دهم (چینی)
جهت هایی که با شانس همراه است: شرق، شمال و جنوب
مواردی که برای متولدین سال ببر خوشایند نیست:

رنگ: قهوه ای
اعداد: ۶، ۷ و ۸
ماه ها: اول، چهارم، پنجم و یازدهم (ماه چینی)
جهت بدشانسی: جنوب غربی

شخصیت و خصوصیات متولدین سال ببر: شجاع ، با اعتماد به نفس و …
متولدین نماد ببر افرادی شجاع، رقابتی، غیر قابل پیش بینی و با اعتماد به نفس هستند.آنها بسیار جذاب و دوست داشتنی هستند.اما گاهی ممکن است تند ، زود رنج و یا افراطی باشند.
ببرها شخصیت خیره کننده ای دارند و در کار سخت گیر هستند.آنها کارها را به شکل عالی انجام میدهند و همچنین سخنان خود را جسورانه بیان میکنند.سخن متولدین نماد ببر اعتبار آنهاست و هیچگاه از حرفی که زده اند بر نمیگردند.
با اعتماد به نفس بالا و صبوری بسیار، متولدین نماد ببر میتوانند رهبران شایسته ای باشند.آنها از قبل چیزی را آماده سازی نمیکنند اما توانایی قبول وظایف یا اداره مشکلاتی که رخ میدهد را دارند.

وضعیت سلامتی متولدین سال ببر
ببرها از وضعیت سلامتی خوبی برخوردارند. آنها فعال هستند،به همین دلیل دوست دارند ورزش های مختلفی انجام دهند. بیماری های کوچک مانند سرماخوردگی، سرفه و تب به ندرت توسط ببرها تجربه می شود.
با این حال آنها باید از ورزشهای شدید اجتناب کنند. زیرا برخی از ورزشها میتواند باعث آسیب فیزیکی شود.زمانی که قصد انجام ورزش در محیط بیرون از خانه را دارند باید توجه زیادی به نرمش های قبل از ورزش و گرم کردن بدن خود داشته باشند.تمریناتی مثل درجا زدن یا آهسته دویدن مناسب است.
ببرها پر انرژی هستند و شور و شوق زیادی در کار دارند. هنگامی که پس از کار طولانی احساس خستگی می کنند، برای آرام کردن خود نیاز به آرامش دارند.

بهترین شغلها یا موقعیت های شغلی برای ببرها
ببر در چین، “پادشاه حیوانات” نامیده می شود و معمولا در مرکز توجه است.ببرها با ویژگیهای رهبری متولد میشوند و در نزد دیگران محترم هستند. ببرها برای رهبری در هر حرفه ای مناسب هستند.
آنها برای شغلهایی مانند: بازاریاب، مدیر دفتر، تور لیدر، بازیگر، نویسنده، هنرمند، خلبان، مهماندار هواپیما، ،موسیقیدان، کمدین، و راننده مناسب هستند.
با این حال، در سال های اولیه زندگی خود، شغل آنها بدون مشکل نخواهد بود. اما پس از سی سالگی آنها مسیر خود را پیدا کرده و ثروت جمع می کنند.

آیا میدانستید سال ببر نیز ۵ نوع دارد که وابسته به عناصر است؟
در نظریه ی عناصر چینی ها ، هر نشان زودیاک با یک عنصر از ۵ عنصر طلا (فلز)، چوب، آب، آتش، و زمین ارتباط پیدا میکند.به عنوان مثال ببر آتش در یک دوره ی ۶۰ ساله می آید.این نظریه است که خصوصیات افراد را با توجه به نشان زودیاک و عنصر سال تولد تعیین میکند.

جدول زودیاک مرتبط با عناصر برای نماد ببر

ببر آب ۱۲۸۱-۱۳۴۱ (۱۹۰۲, ۱۹۶۲)
ببر چوب ۱۲۹۳-۱۳۵۳ (۱۹۱۴, ۱۹۷۴)
ببر آتش ۱۳۰۵-۱۳۶۵ (۱۹۲۶, ۱۹۸۶)
ببر زمین ۱۳۱۷-۱۳۷۷ (۱۹۳۸, ۱۹۹۸)
ببر طلا(فلزات) ۱۳۲۹-۱۳۸۹ (۱۹۵۰, ۲۰۱۰)

با توجه به اطلاعات بالا(http://ghuo.ir)میتوانید سالهای آینده را نیز محاسبه کنید.

ببر آب ۱۳۴۱-۱۴۰۱ (۱۹۶۲, ۲۰۲۲)
ببر چوب ۱۳۵۳-۱۴۱۳ (۱۹۷۴, ۲۰۳۴)
ببر آتش ۱۳۶۵-۱۴۲۵ (۱۹۸۶, ۲۰۴۶)
ببر زمین ۱۳۷۷-۱۴۳۷ (۱۹۹۸, ۲۰۵۸)
ببر طلا(فلزات) ۱۳۸۹-۱۴۴۹ (۲۰۱۰, ۲۰۷۰)

خصوصیات نماد متولدین ببر با عنصر طلا(فلزات)
متولدین سال ببر با عنصر طلا افرادی هستند که به یک زندگی آرام و هماهنگ خانوادگی اهمیت زیادی میدهند.زنان بسیار مشتاق هستند زمانی که مردان دو دل، سرکش و فمنیست هستند.به همین دلیل دنیای درونی آنها بسیار متفاوت از ظاهر آنهاست.
ببرهای طلا به وضوح درک می کنند که کار کار و بازی بازی است، بنابراین،هیچگاه کارها را در خانه انجام نمیدهند.آنها کم حرف هستند و به ندرت کلمات عاشقانه بر زبان می آورند.با این حال آنها با شریک زندگی خود بسیار لطیف و منصفانه رفتار میکند.
بزرگترین اشکال آنها این است که با دیگران مشورت نمیکنند.حتی اگر واقعا نیاز داشته باشند.آنها مجذوب قدرت هستند و اگر به سختی کار کنند در سیاست نیز موفق خواهند بود.
آنها با همکاران و همسایگان خود در زندگی همکاری میکنند و به عنوان نتیجه، می توانند به لطف کمک و پشتیبانی که از همکاران دریافت کرده اند ، یک خوب داشته باشد.
توصیه ما به متولدین این نماد این است که : “به خاطر موفق بودن تنبل نباشید”.

خصوصیات نماد متولدین ببر با عنصر آب
متولدین سال ببر با عنصر آب دارای توانایی ذاتی برای یادگیری چیزهای جدید هستند و آنها به ویژه در زمینه هنر و صنایع دستی حرفه ای هستند.
آنها اعتماد به نفس بالایی دارند و به ندرت به توصیه های دیگران گوش میکنند.با این حال آنها کمتر در کار خود شکست میخورند که گاهی باعث حسادت دیگران نیز میشود.
آنها اگر کمک دوستاران خود را دریافت کنند در کارها بیشتر موفق میشوند.ببرها با عنصر آب هنگام تصمیم گیری های بزرگ و برخورد با هر شرایط اضطراری در زندگی باید بسیار مراقب و متفکر باشند و نباید به راحتی به دیگران اعتماد کنند زیرا ممکن است به ضرر آنها تمام شود.

خصوصیات نماد متولدین ببر با عنصر چوب
ببرها با عنصر چوب علاقمند به مشارکت و همکاری در کارها هستند.و همچنین دوست دارند تا رسیدن به هدف مشترک با دیگران همکاری کنند.آنها می توانند قضاوت خود را انجام دهند و هر زمان تصمیم درستی بگیرند.
با این حال آنها فقط به مسائل سطحی توجه میکنند و کمتر به مسائل اصولی توجه دارند که همین امر باعث میشود که فرصتهای زیادی را از دست دهند.
ببرها با عنصر چوب وظایفی را بر عهده میگیرند که خارج از توان آنهاست و منجر به شکست و نا امیدی میشود.در نتیجه به آنها بسیار توصیه میشود که برای جلوگیری از اشتباهات در کارها خوب فکر کنند.

خصوصیات نماد متولدین ببر با عنصر آتش
متولدین سال ببر با عنصر آتش به آینده خوش بین هستند اما در برنامه ریزی برای آینده ناتوان بوده و فکر میکنند بهترین زمان، زمان حال است.
آنها هر بار با قاطعیت و نیرومندی اقدام می کنند و اقدامات آنها با اشتباه و ضعف همراه است.بنابراین آنها قبل از هرکاری باید خوب فکر کنند.
ببرهای آتش در زندگی بسیار مستقل هستند و کارهای سودآور همیشه برای آنها با مشکلات و مسائل مادی همراه است.هیچکس چیز زیادی در مورد سبک زندگی آنها و اینکه آنها چگونه به زندگی فکر میکنند نمیداند.
خصوصیات نماد متولدین ببر با عنصر زمین
متولدین سال ببر با عنصر زمین با بیشترین تمرکز کار می کنند و خود را به خوبی می شناسند. در نتیجه، آنها می توانند ایده ها و عقاید خود را کاملا در طول زندگی بیان کنند.
آنها افرادی عملگرا و واقع بین با اعتقادات بی نظیر هستند که تنها به آنچه میبینند اعتقاد دارند و در نتیجه توانایی جستجوی حقیقت را دارند.
آنها در یک زمان بر روی یک مسئله متمرکز میشوند و دوست ندارند تا بر روی مسائل مختلف تمرکز کنند هرچند دارای روحیه ماجراجویانه هستند.ببرها با عنصر آتش با عملکرد عالی خود در کارها باعث میشوند تا دیگران دید متفاوتی به آنها داشته باشند.
ارتباط متولدین سال ببر با متولدین سالهای دیگر
هر نماد زودیاک ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد.بر اساس طالع بینی چینی تنها نمادهایی با هم سازگاری عاطفی دارند که ویژگی های آنها با هم مطابقت دارد.اگر این ویژگی ها مطابقت نداشته باشد نیاز به تلاش بیشتر در روابط است.

سازگارترین نماد با نماد ببر:اژدها، اسب و خوک
نا سازگارترین نمادها با نماد ببر: گاو، مار و میمون

رابطه ی متولدین سال ببر با متولدین سال موش:
ببر و موش ممکن است با هم خوب مَچ نشوند و فقط بتوانند یکدیگر را تحمل کنند.هر دو آنها با شخصیت و جذابیتی که از ویژگیهای آنهاست دوست دارند در مرکز توجه باشند.در محیطهای اجتماعی ممکن است با هم رقابت کنند به خصوص ببر که با طبیعت توانا و شجاع خود میخواهد بر همه چیز چیره شود.
پیش بینی رابطه ی عاشقانه ی این دو سخت است.هر دو طبیعت پر شور و شوقی دارند که میتوانند کنار هم زندگی کنند اما پس از مدتی ممکن است خصوصیات اخلاقی خود را بروز دهند.اما اگر یک هدف مشترک داشته باشند میتوانند کنار هم دوام بیاورند.

بیشتر بخوانید:خصوصیات و ویژگیهای متولدین سال موش

رابطه ی متولدین سال ببر با متولدین سال گاو:

متولدین سال گاو و ببر به طور طبیعی با هم سازگار نیستند.مشکل اصلی آنها رویکردهای بسیار متفاوت آنها در زندگی است.ببرها قابل پیش بینی نیستند در صورتی که متولدین سال گاو قابل اعتماد اند.ببرهای سرکش و ماجراجو در حالی که متولدین سال گاو خواستار آرامش هستند.ببرها بدون هدف و غیر فعال هستند در حالی که متولد سال گاو برای کار سخت ساخته شده است و میخواهد برای اولین بار کارها را درست انجام دهد.علاه بر این هر کدام از این دو نماد ایده آلهای خود را دارند که آنها را در نماد دیگر پیدا نمی کنند.
به طور متناقض، در زندگی عاشقانه با تمام تفاوتها آنها اگر بتوانند یکدیگر را درک کنند قادر خواهند بود از خصوصیات دیگری که خود فاقد آن هستند سود ببرند.

رابطه ی متولدین سال ببر با یکدیگر:
دو ببر میتوانند به خوبی با هم مچ شوند اگر مبارزه بین خود را متوقف کنند و به انجام مسئولیت ها بپردازند.دونفر از این علامت بلافاصله به هم جذب میشوند.زیرا ببرها شخصیت جذابی دارند که دیگران جذب آنها میشوند.این علامت منحصر به فرد و گرم میباشد.به هر حال جاذبه ی زیاد میتواند باعث تحلیل رفتن روابط بین دو ببر شود.هر موضوعی در مورد قدرت میتواند بین دو ببر باعث ایجاد بحث شود.
در رابطه ی عاشقانه اما رابطه ی آنها قابل پیش بینی نیست.مشکل زمانی آغاز میشود که یکی از آنها سعی میکند دیگری را کنترل کند و ببرها به راحتی این اجازه را نمیدهند.بنابراین ببرها قبل از روابط عاشقانه با نماد مشابه خود باید خوب فکر کنند.

رابطه ی متولدین سال ببر با متولدین سال خرگوش:
ببر و خرگوش میتوانند دارای یک رابطه ی بسیار متفاوت باشند.رابطه ی آنها شاید متعادل و یا شاید بسیار خوشایند باشد.روح متین،شجاع ، جسور و آزاد ببر میتواند نقطه ضعفهای خرگوش را پوشش دهد و همچنین خرگوش گاهی به خود اجازه میدهد تا از قدرت نشانها ی دیگر بهره مند گردد.
ببر شخصیت جداب و مغناطیسی دارد اما این خصوصیات ترسناک است زیرا برای خوشحال بودن نیاز به استقلال و آزادی کامل دارد.
از سوی دیگر خرگوش آرام ، نسبتا ترسو، شیرین و دلسوز است.اگر جنگ قدرت بین این دو اتفاق بیوفتد تقریبا ببر همیشه برنده خواهد بود.با این حال هر دو نشانه دارای قدرت محبت کردن هستند که به برقراری رابطه بین آنها کمک میکند.
در زندگی عاشقانه نیز رابطه ی آنها میتواند با عدم تعادل روبرو باشد.خرگوش دوست دارد عشق بیشتری از خود نشان دهد و در هنگام بدرفتاری سخن نمی گوید.ببر با قلب مهربان و نجیب هیچگاه عمدا خرگوش را نمیرنجاند.
با این حال خرگوش باید بداند که در رابطه ای قرار میگیرد که به علت طبیعت مستقل و متغیر ببر مشکل خواهد بود.

رابطه ی متولدین سال ببر با متولدین سال اژدها:
ببر و اژدها در ابتدا سریع جذب یکدیگر میشوند.زیرا هر دو نشان دارای خصوصیت مغناطیسی جذب هستند.با این حال این خصوصیت آنها ممکن است دیر یا زود باعث رنجش بین آنها شود.
مشکل این دو ناشی از قدرت متقابل بین آنهاست:اژدها دوست دارد شرایط و دیگران را کنترل کند و خودش مسئول همه چیز باشد.اما ببر بر استقلال خود اصرار دارد.هر دوی این نشانه ها در مشاجره ها ترسناک هستند و احتمالا بین این دو نشان اختلاف نظر وجود خواهد داشت.
در زندگی عاشقانه نیز این دو به احتامل زیاد از یک زندگی با احترام متقابل لذت خواهند برد.رابطه با ببر برای اژدها یک چالش است که چگونه شخصیت مستقل و خودمختار ببر را کنترل کند؟اژدها به طور منحصر به فرد برای حل هرگونه چالش مجهز است.حتی اگر ببر راه های غیر قابل پیش بینی و ناگهانی را به کار بگیرد.شاید اژدها کاملا موفق نباشد اما خود به خود وضعیت به شکلی میشود که ببر عاشق آن است.

رابطه ی متولدین سال ببر با متولدین سال مار:
ببر و مار برای بدست آوردن یک زمینه ی مشترک برای ایجاد رابطه با مشکل مواجه هستند.هر دو اساسا سخت گیر نیستند و راه خود را میروند که همین باعث ایجاد مشکلات میشود.
ببر خود محور ، جسور، مستقل و دارای فکری آزاد است.او اصرار دارد که مسئول باشد و راه های خودش را طی کند.ببر اصولا یک رهبر متولد شده تا کارها و مردم را رو به جلو حرکت دهد.اما مار از تیزبینی و لطافت بیشتری برخوردار است.او بر افسون ذاتی اش تکیه می کند تا راه خود را پیدا کند.
در زندگی عاشقانه مار به همان اندازه جذاب و اغواکننده است که ببر می تواند باشد.این به معنی آن است که این دو نماد در ابتدا مجذوب هم میشوند.مقاومت در برابر جذابیت ببر یا اغواکنندگی مار بسیار سخت است.به هر حال خیلی زود این دو نشان متوجه میشوند که اختلافات زیادی با هم دارند.رابطه ی کاری بین این دو نماد بهتر خواهد بود تا اینکه یک رابطه ی عاشقانه بین آنها ایجاد شود.

رابطه ی متولدین سال ببر با متولدین سال اسب:
متولدین اسب و ببر به علت اهداف مشترک و خوش بینی به آینده به خوبی با هم مچ میشوند.آنها چه به عنوان یک جفت عاشق و چه به عنوان شرکای تجاری احتمالا در کنار یکدیگر قرار خواهند گرفت.آنها دست دارند زندگی اجتماعی داشته باشند و کارهای خوب را در جامعه انجام دهند.هر کاری که باعث شود دوستان بیشتربی پیدا کنند و با دیگران تماس داشته باشند و یا گسترش پیام مثبت باعث خوشنودی آنها میشود.
البته ممکن است ببر به عنوان رهبر در این رابطه ظاهر شود، چرا که این نماد مایل به داشتن مسئولیت است، و راه را با قلب شجاع خود نشان دهد؛ با این حال، اسب کاملا فعال و مستقل است و پیروی نمیکند.
خوبی رابطه ی آنها این است که اهداف و منافع مشابه را به اشتراک میگذارند و به همین دلیل برای آنها رهبر نیاز نیست.
در زندگی عاشقانه ، استقلال ، بزرگترین و مهمترین ویژگی هر دوی آنهاست.و همین مسئله رابطه ی آنها را تازه و نامحدود نگاه میدارد.اسب خصوصا زمانی که کسی سعی کند او را در حصار انتظارات و تعهدات قرار دهد نافرمانی میکند .ببر نیز چنین خصوصیاتی دارد(شاید به میزان کمتر). آنها درک میکنند که نیاز دارند کارها را به شیوه ی خود انجام دهند.

رابطه ی متولدین سال ببر با متولدین سال بز:
ببر و بز برای رابطه ی خوب که برای هر دو رضایت بخش باشد مجبورند به سختی کار کنند.ببر، یک نشانه شجاع و جذاب مغناطیسی است و به خوبی می تواند بز رویایی را مجذوب خود کند.
در زندگی عاشقانه هر دوی این نمادها عاشق سفر و امتحان چیزهای متفاوت و حتی عجیب هستند.با این حال دیر یا زود بز خواسته های بیشتری از ببر خواهد داشت.ببر مایل به اجابت خواسته های بز است به خصوص اگر رابطه ی عاشقانه باشد.بز خلاق و غالبا بسیار حساس است.این نشان نیاز به حمایت ، تشویق و حتی تملق گویی دارد تا احساس کند در یک رابطه ی امن قرار گرفته است.

رابطه ی متولدین سال ببر با متولدین سال میمون:
متولدین سال ببر و میمون به سختی میتوانند زمینه ی مشترک پیدا کنند.به عنوان نشانه های مخالف در زودیاک چینی، ارتباط آنها ممکن است با اصطکاک همراه باشد.در ابتدا آنها میتوانند متقابلا جذب یکدیگر شوند.هر دوی آنها با محبت و دارای قلبی روشن هستند.به علاوه ببر دارای جاذبیت هایی است که میمون این را میداند و به آن اشتیاق دارد.اما پس از مدتی میمون که عادت به خودنمایی دارد ممکن است شروع به رقابت با ببر کند تا توجه جلب کند یا موقعیت خود را در رابطه بالا ببرد و یا امور کار را به دست گیرد.ببر هرگز چنین چیزی را قبول نمیکند.
در زندگی عاشقانه شاید این دو با هم سرگرم شوند اما رابطه ی آنها احتمالا مستعد مشاجره خواهد بود.این مشاجره ها در نتیجه ی حضور ببر با خصوصیات رهبری و میمون با میل به شوخی های موذیانه در این رابطه ایجاد میشود.

رابطه ی متولدین سال ببر با متولدین سال خروس:
ببر و خروس مشخصاتی دارند که مکمل یکدیگر هستند و همچنین ویژگی هایی که نمی گذارد با هم سازگار باشند.برای اینکه رابطه ای هماهنگ داشته باشند باید خوب کار کنند تا نیازهای یکدیگر را پاسخ دهند.
هر دوی آنها شریف بوده و میدانند که چه میخواهند.هرچند این موضوع میتواند مشکلاتی ایجاد کند.خروس یک وضعیت مطلوب با آزادی میخواهد.این خواسته میتواند شامل سفارشات زیادی باشد به خصوص برای ببر خودمحور که رهبری هیچکسی را نمیپذیرد و راه خودش را میرود.
ببر خوش برخورد است و بر خروس آسان میگیرد تا زمانی که خروس لیست کارهایی که باید او انجام دهد را نگفته باشد.کجا و چه زمان فرقی نمیکند.اما خروس در پافشاری و گوشزد کردن کارها هنرمند است که شاید باعث شود ببر متقاعد شده و کارها را انجام دهد.
در زندگی عاشقانه این دو ممکن است اختلافات مکرر را تجربه کنند.مقاومت ببر در برابر قواعد خروس تنها باعث تحریک خروس میشود و شاید او به این نتیجه برسد که ببر شلخته و خودخواه است.

رابطه ی متولدین سال ببر با متولدین سال سگ:
متولدین سال ببر و سگمعمولا رابطه ی خوبی با هم دارند و ارتباط آنها باعث خوشنودی هردو است.هر دو نشانه نجبیب هستند و دوست دارند از عزیزان خود محافظت کنند.بنابراین اگر رابطه ای نزدیک و عاطفی بین این دو شکل بگیرد هر دو احساس آرامش و امنیت می کنند.
برای ببر، این رابطه یک تعادل مهم است زیرا این علامت تمایل دارد روابط محدودبا سگ داشته باشد .ببر در این رابطه فقط احساس امنیت نمی کند، بلکه احساس می کند که از نیازها و منافع او (مانند فردیت و استقلال) محافظت می شود.
در زندگی عاشقانه این دو می دانند که چگونه فضایی بسازند که برای شخصیت های فردی یکدیگرمناسب باشد، این موضوع از اهمیت ویژه ای برای ببر برخوردار است.این علامت برای اینکه شاد باشد به آزادی نیاز دارد.که میتواند یک نیاز دشوار برای ایجاد یک رابطه ی صمیمی باشد.سگ با این حال کمی بد اخلاق است و به تنهایی با خودش نیاز دارد.هر دو علامت دارای قلب شریف و درستی هستند و معمولا از قلب خود پیروی میکنند که باعث میشود به آسانی به یکدیگر احترام بگذارند و در زندگی انتخابهای درست داشته باشند.

بیشتر بخوانید:ویژگی ها و خصوصیات متولدین سال سگ

رابطه ی متولدین سال ببر با متولدین سال خوک:
ببر و خوک میتوانند به خوبی با هم مچ شوند اما این نیاز به انعطاف پذیری بیشتر هر دو طرف و همچنین احترام متقابل دارد.متولدین سال خوک به طور کلی مهربان و بخشنده هستند.آنها دوست دارند در نزد مردم بهترین باشند.این موضوع به خودی خود رابطه ی بین آنها را آسانتر میکند.ببر نیز کاملا خوش برخورد و فعال است.هرچند رفتارهایی نیز وجود دارد که میتواند رابطه ی خوب آنها را به حالت های بد تبدیل کند.
در زندگی عاشقانه برای ببر روابط محدود کننده،عشق با حس مالکیت و انتظارات سفت و سخت فقط باعث فرار میشود.آزادی و خودمختاری برای ببر بسیار مهم است و هرکاری که برای حفظ آنها لازم باشد انجام خواهد داد.ارزش خوک در این رابطه پشتیبانی و ساختن یک خانه ی پایدار و همچنین شناخت خصوصیت ببر که گاهی میتواند ترسناک باشد میباشد.اگر این دو با هم زندگی کنند و رابطه ی آنها نیز عاشقانه باشد .آنها باید اختلافاتشان را با هم مطرح کنند.خوک نباید ببر را مورد کنکاش قرار دهد و ببر باید تا حد امکان به خوک اطمینان داده و او پشتیبانی کند.

چگونه با یک متولد سال ببر ارتباط برقرار کنیم؟
در ارتباط ببرها همیشه نقش برتر را دارند.با توجه به بدگمانی و همچنین اعتماد به نفس زیاد ببرها دوست ندارند با دیگران ارتباط برقرار کنند.بنابراین آنها در محافل اجتماعی زیاد خوب نیستند.آنها علاقه به فرماندهی در روابط دارند.حتی اگر ببرها با افراد زیادی در زندگی آشنا شوند دوستی خود را با آنها عمیق نمیکنند.
در هنگام برخورد با ببرها، درک، صبر و حقیقت مورد نیاز است.
در روابط عاشقانه با ببرها به علت فقدان حس عاشقانه شرکای آنها نباید انتظار یک عشق رویایی داشته باشند.آنها باید به اندازه ای فعال باشند تا حس ببر را از ماجراجویی حفظ کنند.

 

ترجمه و گردآوری:مجله ی اینترنتی قو

کپی با ذکر نام و لینک منبع مجاز است

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “ویژگی ها و روابط متولدین سال ببر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *