---------------------- ---------------------- ---------------------

پایان رابطه پنهانی مرد جوان با دختری به اسم فتانه که منجر به مرگ شد

مرد جوانی که با دختر جوان به نام فتانه در خانه اش رابطه داشت، در نهایت به علت کشته شدن دختر در منزلش دستگیر شد.

بررسی ها از مردی بدنام که به اتهام قتل دختر تنها در بازداشت به سر می برد, همان‌ گونه در جریان است.نهم آذرماه سال جاری رهگذری که در حال عبور از کنار کانال گاز درروستای چنداب شهرستان گرمسار بود با دیدن پیکر دختری جوان ماموران پلیس را از ماجرا با خبر کرد.

با حضور ماموران پلیس مشخص شد که دختر جوان در محلی دیگر به کام مرگ رفته و سپس جسدش را به این مکان انتقال داده اند. ماموران پلیس در تحقیقات خود اوراق هویتی که همراه پیکر بود، هویت وی را که دختری ۲۵‌ ساله به اسم فتانه و اهل تهران بود را شناسایی کردند.

بعد از منتقل شدن پیکر به پزشکی قانونی, پدر وی با حضور در محل هویت دخترش را تأیید کرد. او گفت: دخترم از مدت‌ها قبل تصمیم گرفت تا زندگی جداگانه‌ای داشته باشد به خاطر همین منزل‌ای اجاره کرد و به صورت مجردی زندگی میکرد. در شاخه دیگری از تحقیقات کارآگاهان پلیس با بررسی ارتباط‌های فتانه متوجه شدند که آخرینبار او با صاحبخانه‌اش ارتباط داشته است.

بررسی سوابق مرد صاحبخانه حکایت از این داشت که او مردی بدنام است به خاطر همین بعنوان مظنون بازداشت و به شهرستان گرمسار منتقل شد.او در توضیح ماجرا گفت: چهار ماه قبل فتانه منزل‌ام را اجاره کرد. مدتی که گذشت متوجه شدم, که او به خاطر جرائم مواد مخدر بازداشت شده و به زندان افتاده است. مدتی که گذشت او از زندان آزاد شد و به منزل‌ام آمد. او گفت که جایی برای زندگی ندارد به خاطر همین خواست که در منزل‌ام بماند که قبول کردم.متهم گفت روز حادثه رفتم تا به او سر بزنم. وقتی وارد شدم, دیدم که فوت شده است. ترسیدم که مرگ او به گردن من بیفتد به خاطر همین پیکر رابا خودروی نیسانم به گرمسار منتقل کردم تا این که بازداشت شدم.

بعد از ثبت ادعای متهم و از آنجا که حادثه در تهران رخداده بود پرونده با اعلام عدمِ صلاحیت به همراه متهم به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد. او روز گذشته مقابل بازپرس مورد پژوهش قرار گرفت, ولی ادعای اولیه خود را تکرار کرد. بعد از ختم جلسه متهم با صدور قرار روانه زندان شد. همینطور به دستور بازپرس پژوهش برای علت دقیق مرگ فتانه از سمت پزشکی قانونی در جریان است.

منبع: تاپ ناز

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “پایان رابطه پنهانی مرد جوان با دختری به اسم فتانه که منجر به مرگ شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *