---------------------- ---------------------- ---------------------

پایتخت 5 در نوروز 97 پخش میشود

پایتخت,یکی از سریالهای فصلی است که مورد استقبال مردم قرار گرفته.اولین مجموعه از این سریال به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری در نوروز ۱۳۹۰ از شبکه یک سیما پخش شد.با استقبالی که از این مجموعه صورت گرفت ، دست اندرکاران این مجموعه تصمیم گرفتند که فصلهای بعدی این سریال را نیز بسازند. سری دوم این سریال در ایام نوروز ۱۳۹۲ ، سری سوم نوروز ۱۳۹۳ و نهایتاً پایتخت ۴ در ماه رمضان ۱۳۹۴ پخش شدند.

عکس جدید سریال پایتخت ۵

عکس جدید سریال پایتخت ۵

اسامی بازیگران پایتخت ۵
این مجموعه از بازیگران سرشناسی همچون: حسن تنابنده ،بهرام افشاری ، علیرضا خمسه ،ریما رامین فر ،احمد مهرانفر ، سارا و نیما فرقانی اصل ،هومن حاجی عبدالهی ، محمدرضا علیمردانی ، محیا دهقانی و هدایت هاشمی می باشند.

پایان تصویربرداری پایتخت ۵

ریما رامین فر در پایتخت ۵

داستان سریال پایتخت ۵:

داستان سری ۵ این سریال نیز قصه ی زندگی نقی معولی است و گفته شده که قسمتهایی از این سریال در خارج از کشور با حضور بازیگران جدید فیلمبرداری شده است.

زمان پخش سریال پایتخت ۵ در نوروز ۹۷

پس از اینکه به دلیل مشکلاتی سریال پایتخت ۵ در ماه رمضان ۱۳۹۶ موفق به پخش نشد، گفته شده که پایتخت ۵ در نوروز ۱۳۹۷ از شبکه ۱ سیما پخش میشود.

الهام غفوری گفت : پایتخت ۵ چه به لحاظ داستان و چه به لحاظ ابعاد مختلف شخصیت ها و نوع قصه گویی نیازمند ساخت دکور، انتخاب لوکیشن های ویژه و… بود و این موضوع کار ما را در اجرا سخت تر از قبل کرده است. من و تیم فعال در این پروژه سنگین امیدواریم توقع چند ساله مردم از سریال «پایتخت» که هر ساله کار ما را سخت و سخت تر کرده است امسال نیز برآورده شود.

حضور داعشی ها در پایتخت ۵

عکس جدید سریال پایتخت ۵

شایان ذکر است پیش تر سیروس مقدم از فضای متفاوت سری پنجم این مجموعه خبر داده بود و گفته بود:در این مجموعه تراژدی در کنار کمدی قرار گرفته است و اتفاقاتی دارد که با خود فکر می کنیم برای فصل بعدی دیگر چه کاری می توان انجام داد.این فصل از سریال پرماجراست و در عین حال پر از حوادث و فضاهای خیلی عجیب و جدید است که خود من هم تا به حال تجربه نکرده بودم.مساله این است که خانواده «پایتخت» برای کار دیگری وارد یک کشور می شوند و بنا بر حادثه ای در نقطه ای سقوط می کنند که حتی نمی دانند کجاست؟ سوریه است؟ عراق است؟ مکان برایشان مشخص نیست و زمانیکه چشمشان را باز می کنند در موقعیتی قرار می گیرند که شوکه می شوند.

برگرفته از:
مهر
پارسی نو

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “پایتخت ۵ در نوروز ۹۷ پخش میشود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *