----------------------

پرینت درستی کوچک جوهر افشان

printbrush XDR قابلیت چاپ روی تمام سطوح صاف را دارد.
برای پرینت گرفتن یک کاغذ را در دستگاه پرینتر میگذاریم و به راحتی پرینت میگیریم.اما گاهی پیش میاید که قصد چاپ نوشته ای را روی یک چوب،دیوار یا هر سط دیگری داریم.در این زمان است که پرینت براش به کار خواهد آمد.
XDR یک پرینتر جوهرافشان است که توسط وافای و یک اپ گوشی قادر به پرینت موارد خواهد بود.همچنین برای انتقال داده های پرینت میتوان از یک کابل USB نیز استفاده کرد.در نهایت اگر کابل و وافای نیز در دسترس نباشد،حافظه ی داخلی دستگاه قادر به ذخیره چند فایل برای پرینت است.
برای انجام عملیات چاپ کاربر میتواند دستگاه را روی سطح از چپ به راست یا برعکس بکشد.یک سنسور نوری و یک واحد اندازه گیری درونی ،جهت و سرعت را تنظیم کرده تا عملیات چاپ انجام شود.

پرینت براش

هرچند پرینت براش در حال حاضر نمیتواند کل صفحه را چاپ کند اما میتوان برای چاپ کل صفحه این کار را در چند مرحله انجام داد.به عنوان مثال برای چاپ نوشته خط اول را پرینت و خط دوم را با فاصه ی کمی از خط اول چاپ کرد.
باطری ۱۱٫۱ ولت لیتیوم-پلیمر این دستگاه برای ۴۰۰۰ چاپ در هر بار شارژ مناسب است.جوهر کاتریج این پرینتر دستی توانایی چاپ ۵۰۰۰ سطر معمولی (تقریبا ۱٫۳ میلیمتر در ۱۰ سانتیمتر) را دارد.
پیش بینی میشود قیمت این محصول ۲۴۰ تا ۲۹۹ دلار باشد.

newatlas.com

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “پرینت درستی کوچک جوهر افشان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *