---------------------- ---------------------- ---------------------

چند شغل عجیب در دنیا

شغلهایی در جهان هستند که شاید عجیب و حتی خنده دار هستند.در این مطلب برخی از این شغلها را معرفی میکنیم.
سگ گردانی:
سگها ، حیواناتی هستند که نیاز به پیاده ری روزانه در طبیعت را دارند و ممکن است صاحبان آنها وقت انجام چنین کاری را نداشته باشند.بنابراین عده ای مسئولیت یک یا چند سگ را بر عهده گرفته و آنها را به پیاده روی میبرند.
مدل نقاشی:
برخی از کلاسهای نقاشی برای دانش آموختگان خود مدل انتخاب میکنند تا آنها پرتره ی مدل را نقاشی کنند.ممکن است این موضوع به خودی خود عجیب نباشد اما این شغل زمانی عجیب میشوند که آموزشگاه به مدل برهنه احتیاج داشته باشد و برخی این کار را به عنوان شغل پذیرفته اند.
تستر سرسره آبی
افرادی هستند که سرسره های آبی تازه تاسیس را امتحان کرده و نظر خود را در مورد جذابیتهای آن بیان میکنند و این کار را به عنوان شغل خود انجام میدهند.
توپ گلف جمع کن
توپ جمع کن اصطلاحی است که در فوتبال، برای افرادی که پشت دروازه توپ ها را به دست بازیکنان میرسانند استفاده میشود.در گلف نیز به علت اینکه ، اکثر زمینهای گلف دارای برکه هایی هستند که ممکن است توپ به داخل آنها سقوط کند افرادی مسئول میشوند که به داخل برکه رفته و توپ را از آب خارج کرده و به دست بازیکن برسانند.درآمد این افراد ماهانه ۳ هزار دلار است.
پلیس مخفی زیر ۱۸ سال
در بسیاری از کشورها فروش مشروبات الکلی به افراد زیر ۱۸ سال ممنوع است.برخی از افراد زیر ۱۸ سال از جانب پلیس مامور میشوند که مغازه ها و فروشگاهها رفته و درخواست خرید مشروبات الکلی کنند.این افراد برای هر ماموریت ۲۵ دلار دستمزد میگیرند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “چند شغل عجیب در دنیا”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *