---------------------- ---------------------

اپلیکیشن اندرویدی جستجوی سریع گوگل در راه است

شرکت گوگل قابلیت‌های متنوعی را در قالب اپلیکیشن اندرویدی Google Search ارائه می‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد تا از طریق این اپلیکیشن اطلاعات موردنظر خود را سریع پیدا کنند.

بر پایه اخبار منتشرشده در اینترنت، شرکت گوگل قصد دارد نسخه جدیدی از اپلیکیشن جستجوی خود را که سبک‌تر از نسخه قبلی است منتشر کند که امکان دستیابی به اطلاعات حتی در زمان اتصال به اینترنت با سرعت پایین را فراهم می‌کند. این اپلیکیشن که Google Search Lite نام دارد، فعلا در مراحل آزمایشی است و احتمالا به‌زودی معرفی و عرضه خواهد شد.

اپلیکیشن جدید گوگل

دربخش اصلی اپلیکیشن Google Search Lite ابزارهای مختلفی در قالب دسته‌بندی‌های مختلف نظیر اخبار، عکس‌ها، وضعیت آب‌وهوا، سایت‌های موردعلاقه، ترجمه و… در اختیار فرد هستند که از طریق آن‌ها سریع‌تر می‌تواند به اطلاعات موردنظر خود دست پیدا کند و نوار جستجو نیز به بخش پایینی این اپلیکیشن نقل‌مکان می‌کند.

در سرویس جستجوی جدید گوگل این امکان فراهم‌شده تا در زمان جستجو از حالت Lite Mode استفاده کنید و زمان لود شدن محتوای سایت‌ها را کاهش دهید. سیستم پیشنهاددهی نتایج نیز به‌گونه‌ای تنظیم‌شده که کاربر را سریع‌تر به پاسخ موردنظرش برساند. همچنین، کاربران می‌توانند در این اپلیکیشن مواردی نظیر عکس‌ها را دانلود و آن‌ها را با دیگران به اشتراک بگذارند.

در هر صورت، اپلیکیشن جدید گوگل ظاهر و رابط کاربری ساده و زیبایی دارد و درعین‌حال امکانات کاملی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. همان‌طور که گفتیم هنوز اطلاع دقیقی از زمان معرفی این اپلیکیشن در دست نیست، اما به‌طور مشخص برای مناطقی که کیفیت دسترسی به اینترنت در آن‌ها ضعیف میباشد، تدارک دیده‌شده است.

منبع:مایکروتل

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اپلیکیشن اندرویدی جستجوی سریع گوگل در راه است”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *