---------------------- ---------------------

5 دقیقه ای آرایش کنید

اگر شما خانمی هستید که سخت کار میکنید یا به تازگی صاحب فرزند شده اید و دیگر قادر نیستید مثل گذشته برای خودتان وقت بگذارید میتوانید در پی راه‌هایی باشید که در کوتاه‌ترین زمان ممکن، شما را زیبا و آراسته می‌کنند.در این مطلب به برخی از این روش ها برای آرایش صورت طی پنج دقیقه پرداخته‌ایم.

دقیقه اول: نرم کردن صورت
ابتدا صورتتان را خوب بشویید سپس مرطوب کننده را روی صورت‌تان پخش کنید. اگر دوست دارید خیلی منتظر جذب آن نشوید و هر چه سریع‌تر جذب پوست‌ شما شود، از مرطوب‌کننده‌های ژلی استفاده کنید. سی ثانیه تا یک دقیقه را به زدن مرطوب کننده اختصاص دهید.

دقیقه دوم: کرم دور چشم بزنید
شاید فکر کنید در آرایش صورت استفاده از کانسیلر کافی است اما ما پیشنهاد میکنیم قبل از زدن کانسیلر حتما کرم دور چشم بزنید. این کرم با رطوبت خودش مانع چروک شدن زیر چشم می‌شود و به روشن شدن سیاهی‌ها نیز کمک خواهد نمود.

آرایش سریع در ۵ دقیقه

دقیقه سوم: ضد آفتاب رنگی استفاده کنید
برای اینکه در زمان صرفه جویی کنید به جای استفاده از کرم پودر، موس یا پنکیک، یک کرم ضد آفتاب رنگی تهیه کنید که به رنگ کرم پودری که در گذشته استفاده می‌کردید، نزدیک باشد. اگر پوست‌تان چرب است از کرم‌های فاقد چربی کمک بگیرید. برای این مرحله نیز یک دقیقه اختصاص دهید.

آرایش سریع در ۵ دقیقه

دقیقه چهارم: کانسیلر
در مدتی که مشغول استفاده از کرم ضد آفتاب هستید، کرم دور چشم شما جذب خواهد شد و حالا نوبت استفاده از کانسیلر است. ناحیه مثلثی زیر چشم را کانسیلر بزنید. رنگ کانسیلرتان باید به رنگ پوست صورت نزدیک باشد تا طبیعی به نظر برسد.

دقیقه پنجم: ریمل و رژگونه
زمانی که برای آرایش صورت عجله دارید خط چشم را فراموش کنید و در عوض روی یک ریمل حجم دهنده خوب سرمایه‌گذاری کنید. مژه‌ها را خوب ریمل بزنید و بعد سراغ یک رژ گونه و رژ لب ملایم بروید که به صورت‌ شما شادابی می‌دهد.

برگرفته از نی نی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “۵ دقیقه ای آرایش کنید”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *