---------------------- ---------------------- ---------------------

زمان و ساعت پخش و تکرار فوق لیسانسه ها

شبکه سه سیما با پخش تیزر مجموعه ی فوق لیسانسه ها ، اعلام کرد که این مجموعه به زودی مهمان خانه ی بینندگان خواهد شد.

فوق لیسانسه ها را میشود سری سوم مجموعه ی لیسانسه ها دانست که با استقبال خوب مردم همراه بود.

زمان و ساعت پخش سریال فوق لیسانسه ها
طبق اعلام تهیه کننده ی این مجموعه زمان پخش آن از جمعه ۱۷ آبان ۹۸ در ساعت ۲۰:۴۵ خواهد بود.همچنین سریال فوق لیسانسه ها روز بعد از پخش در سه نوبت ساعت های یک و نیم بامداد، ۱۰ صبح و ۱۴ و ۳۰ بعد از ظهر بازپخش خواهد شد.
تصویربرداری سریال فوق لیسانسه ها از آخرین روزهای فروردین ماه ۹۸ با بازی هوتن شکیبا و آزمون کارشناسی ارشد آغاز شد و با پیوستن بازیگرانی جدید به جمع بازیگران قبلی این سریال مراحل تصویربرداری ادامه یافت.

رضا جودی در مورد زمان قطعی پخش سریال فوق لیسانسه ها گفت: با اتمام پخش فصل سوم سریال ستایش در همین روزها، شبکه اقدام به نمایش یک مینی سریال خواهد کرد. پس از اتمام آن در هفته آینده، از روز ۱۷ آبان ماه سریال فوق لیسانسه ها به روی آنتن می رود.

تهیه کننده سریال فوق لیسانسه ها در مورد ادامه تولید سریال گفت: همانطور که پیش از این هم اعلام کرده ایم، از چند ماه پیش به طور مستمر مشغول فیلمبرداری هستیم و تا چند ماه دیگر نیز ضبط سریال ادامه خواهد یافت.
وی در مورد قسمت های آماده پخش و استمرار پخش آن گفت: ما بیش از بیست قسمت را آماده پخش داریم و در عین حال همزمان با تصویربرداری مراحل فنی قسمت های دیگر هم در دست اجرا است.
جودی تصریح کرد: تا روزی که قسمت آماده پخشی داشته باشیم، سریال به روی آنتن خواهد رفت و امیدواریم که در پخش آن وقفه ای ایجاد نشود.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “زمان و ساعت پخش و تکرار فوق لیسانسه ها”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *